Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
163 posty 822 komentarze

EkranTV

Kacper Gizbo - Na filmowo: www.youtube.com/kpgizbo

Warto Rozmawiać? Musimy rozmawiać!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządzący nami politycy od kilku lat radzą nam, by nie robić polityki. A rządowe media, przekonują nas, że polityka jest podła i lepiej trzymać się od niej z daleka.

 Witam wszystkich starych i nowych nowoekranowiczów po długiej przerwie.

Wszystko zmierza do rychłego przesilenia. Trudno siedzieć z założonymi rękami i obojętnie przyglądać się temu.

Ponad rok temu reklamowałem i namawiałem do rozmów i dyskusji online. Do demaskowania kłamstw i nazywania rzeczy po imieniu - organizowaniu się. Moje starania skutecznie zostały storpedowane. Nauczony doświadczeniem ruszam ponownie ze spotkaniami online. Nazwa projektu nie jest wyszukana, ale wymowna: "Warto Rozmawiać Online"

Warto Rozmawiać Online Na każdy temat. Od pn. do czw. o 21.00 na http://neonaucipl.clickwebinar.com/warto wpisz swoje imię i e-maila.

Dzisiaj porozmawiamy o przygotowaniach do 29.09 i 11.11 o zmielonych, Amber Gold, pieniądzach i długach. O czym jeszcze będziemy rozmawiać, zdecydujemy w trakcie spotkania. Do zobaczenia i usłyszenia wieczorem.

 

 

KOMENTARZE

 • Może się coś ruszy na NE
  Na razie projekty rzbik i konfederacji leżą. Pewnie wszyscy wiedzieli że tak będzie... trzeba nam czegoś nowego, WSPÓLNEGO z możliwością jednak autonomii poszczególnych środowisk, udziałowców ruchu. I projekt internetowy póki co, nie róbmy sobie nadziei na więcej niepotrzebnie.
 • @Kacper Gizbo
  Cieszę się, że wracasz. Będę częstą słuchaczką :-)
 • @Kacper Gizbo
  Online, czy na żywo, to warto rozmawiać na tematy organizacyjne czy towarzyskie, a na tematy polityczne, czy ideowe, lepiej rozmawiać offline, czyli np. mailem, albo na blogu.
 • @Marek Kajdas 15:23:12
  Pomysł jest mój własny autorski i niezależny. Nie zamierzam go firmować jakimkolwiek szyldem czy stroną polityczną. Chodzi o rozmowę i wymianę poglądów słownie nie "piórem". Zapraszam do dyskusji, które kiedyś zaczęliśmy a dzisiaj czas dokończyć.
 • @InaMina 16:03:52
  A tam słuchaczką. Twój ciepły radiowy głos musi koniecznie zabrzmieć w dyskusjach. Do usłyszenia:-)
 • @GPS.1965 20:46:00
  Tak, znam doskonale dyskusje na tematy ideowe e-mailowo z których zawsze nic nie wynika. Choć może niektórzy wyciągają z nich jakąś naukę, że to strata czasu.
 • @Kacper Gizbo 20:54:43
  A ja znam doskonale dyskusje na tematy ideowe na żywo, z których zawsze nic nie wynika. Ale to mało - po tygodniu już nikt nie pamięta co powiedział i jaka była dyskusja, więc toczy się znów taką samą dyskusję. E-mailowo można przynajmniej odesłać tego samego e-maila!

  Głównie dlatego założyłem bloga. Zamiast komuś coś tłumaczyć po prostu odsyłam do notki, w której to wyjaśniłem. Po co to samo powtarzać setki razy?

  Dyskusja na żywo ma sens gdy trzeba ustalić coś konkretnego, jakieś krótkofalowe wspólne działania, czy ustalić wspólne stanowisko. Planowanie długofalowe, czy wyrażenie swojego zdania na temat idei czy polityki lepiej zawrzeć na piśmie - nie tylko po to, by to potem powielać, ale dlatego, że gdy musimy coś zawrzeć na piśmie, to zawsze to lepiej przemyślimy i sensowniej wyrazimy.
 • @GPS.1965 21:02:42
  Technologia od tamtego czasu zrobiła kolejny krok. Takie dyskusje teraz są nagrywane i w każdej chwili można sobie obejrzeć jeszcze raz.
 • @autor
  Rozumiem czemu taka nazwa lecz nie sądzę, by była dobra. Jak porozwiązuję parę spraw pewnie wpadnę. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej