Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
163 posty 822 komentarze

EkranTV

Kacper Gizbo - Na filmowo: www.youtube.com/kpgizbo

Mariusz Kamiński, "agent" Tomek, Sawicka i CBA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spotkanie zorganizowane przez Klub Gazety Polskiej we Wrocławiu. Mariusz Kamiński w asyście "agenta" Tomka opowiada o kulisach akcji z Sawicką i wielu innych głośnych aferach.

 

KOMENTARZE

 • Śmieszność sytuacji polega na tym, że ...
  jak wróbelki ćwierkają, przy niemal każdej budowie zagranicznego supermarketu dochodziło do kombinacji z gruntami. Niektóre opisane nawet przez gazety. A CBA musiało zrobić wyrafinowaną prowokację, aby wykryć nieudolne usiłowania Sawickiej. Trochę podsłuchów w polskich filiach zagranicznych korporacji wystarczyłoby, i mogliby zamykać i zamykać.
 • @vortex 09:09:37
  Ewidentnie chłopcy czyścili pole dla tych zagranicznych. Bo Polacy mają być szczególnie cnotliwi, prawi i sprawiedliwi, a tamci mogą sobie kraść i korumpować do woli, pod osłoną naszych służb.
 • @Nathanel 04:26:06
  Czy Pańskim zdaniem fakt bycia funkcjonariuszem państwowym wypełniającym swoje zadania jest powodem do wstydu? Jakie inne podstawy ma Pan do potępiania takich posłów jak Mariusz Kamiński i Tomasz Kaczmarek?
 • @vortex 09:12:33
  A pan chociaż obejrzał kawałek tego filmu, czy tak sobie wypisuje swoje fantazje?
 • @babcia weatherwax 09:40:36
  Nie, nie obejrzałem, i nie myślę tracić godziny mojego życia na tandetne propagandówki. Ten facet wyspecjalizował się w latach 90tych w akcjach typu rzucania tortami i jajami w jakieś komunistyczne symbole, gdy ... padało tysiące zakładów pracy, a miliony Polaków szły na straszną poniewierkę, włącznie ze śmiercią gdzieś na wysypisku. Ja takich "wrażliwych" to pierdolę. A system gnębienia Polaków popierał, skoro robił wtedy imponującą karierę. Bo walczyć z komuną, która już padła wtedy to sobie można było. Nawet starym komuchom to zwisało, byle im wysokich emerytur nie odebrali. A odebrali???
 • @vortex 10:01:46
  "Nie, nie obejrzałem, i nie myślę tracić godziny mojego życia na tandetne propagandówki."

  Tak mi się właśnie zdawało. Pan nie musi oglądać, bo Pan już wszystko wie. Nie bardzo wiadomo skąd, ale wie.
  Ludzi, którzy cenią sobie wiedzę, a nie swoje fantazje, gorąco zachęcam do obejrzenia chociaż paru minut tego materiału.
 • @Nathanel 14:10:01
  "facet specjalizujący się w ombacywaniu na zlecenie podstarzałych "podlotków" albo drugi nieudolny prowokator?"

  A gdzie Pan takich widzi?
 • :) Kolejne pytania do tej układanki.
  To po tej aferze nie prywatyzowano (przejmowano) w Polsce szpitali, nie zamykano ich, nie wprowadzono przepisu, który mówi o tym, że lekarze muszą zakładać swoją działalność gospodarczą, aby móc pracować w prywatnej służbie zdrowia, państwowe przychodnie nie musiały zacząć działać jak spółki akcyjne, jak spółki z o. o. ?

  Ale wykryli wielką aferę, złapali brzydulę Sawicką ze 100 tysiącami złotych. Ale afera, a ile hałasu przy tym, a koncesje na wiercenia i wydobycie polskiego gazu łupkowego przeoczyli biedaczyny, czy co?!

  PiS w ogóle wiedział, że w Polsce są takie złoża, że Polacy opracowali metody wydobycia tych złóż, że wiedzieli o tych złożach już w latach 80-tych w XX wieku? I teraz te wiercenia mają być prowadzone na polskim wybrzeżu, doprowadzając do dewastacji tych terenów oraz do bankructwa ludzi, którzy tam zainwestowali swoje pieniądze w turystykę oraz w swoje gospodarstwa?

  Kogo Kamiński oraz PiS tak naprawdę złapał, jakie afery ujawnił, kogo namierzył i skazał? Leppera, który się sam powiesił? Kogo konkretnie? Sawicką, która od tego wyroku się odwoła i zostanie uniewinniona albo jej wyrok z trzech lat więzienia zamienią na zawiasy?! Trzy lata za korupcję dla polskiego parlamentarzysty? To jest wyrok?

  Taką brzydulę Sawicką to i ja bym poderwał, może wtedy i ze mnie by zrobili "polskiego" parlamentarzystę, który mógłby wpadać w ramiona drugiemu "polskiemu" parlamentarzyście, wróć europosłowi Ryczardowi Czarneckiemu. :)))))

  A pan Kuźmiuk dopiero dzisiaj dowiedział się, że "Zachód" Polskę traktuje jak kolonię! Niemożliwe! :)))) Czyżby tylko zachód, a nie masoneria, banksterzy i syjonistyczne żydostwo oraz komuniści przemalowani na tzw. liberałów?! Ten sam pan Kuźmiuk, który jest za tym, aby podwyższyć wypłaty pracownikom urzędów skarbowych, aby dzięki temu zwiększyli ściągalność podatku dochodowego od małych i średnich przedsiębiorców w Polsce, ten sam, który jest za tym, aby w Polsce wprowadzić EURO, ten sam, który Polskę widzi tylko i wyłącznie w Unii Europejskiej, bo jak nie ona, to Białoruś i Rosja. :))))
 • To wsparcie naszości wojny z Irakiem POPiSowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym na koalicjantów ziobrohakiem bylo tyl
  tylko przy okazji?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej