Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
163 posty 822 komentarze

EkranTV

Kacper Gizbo - Na filmowo: www.youtube.com/kpgizbo

Debata - "Tusk, Boni i Zdrojewski ściemniają"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Robert Winnicki Prezes Młodzieży Wszechpolskiej demaskuje Tuska i rząd Platformy Obywatelskiej.

 

KOMENTARZE

 • A co tam robi Mariovan!?
  Mam nadzieje, że poszedł tam jako Mariovan a nie Nowy Ekran!!!
 • Cała debata była ;-)
  http://4wladza.nowyekran.pl/post/51501,ide-na-spotkanie-u-premiera

  Natomiast redakcja nie zająknęła się, że był tam ktoś z redakcji NE. Kamery utrwaliły. Kali?
 • @Tomasz Urbaś 21:10:34
  Utrwaliły.
 • @Kacper Gizbo 21:15:21
  Prawda czasu, prawda ekranu :-)))
  Pozdrawiam :-)
 • Nie wierzę tym panom ani na jotę...
  Dodałabym jeszcze to, co powiedział dziś Tusk. Otóż stwierdził, że nie przypuszczał, że ACTA mają znaczenie dla tak wielu ludzi (chyba zobaczył wreszcie, że sondaże to lipa, bo ulica pokazała coś zupełnie odmiennego od słupków poparcia...). Sadził, że to sprawa tylko kilkudziesięciu przedsiębiorstw!!! (swoją drogą, o które to przedsiębiorstwa tak dba?). Nie docenił tego, jak wielkie znaczenie ma to, co (nazwane WIELKIM SUKCESEM POLSKIEJ PREZYDENJI) podpisał. Przepraszał za to... Kolejną zagrywką było stwierdzenie, że nie kierował się złą wolą. Oba stwierdzenia prowadzą prostą drogą do konkluzji - jeśli bez złej woli nie potrafisz działać dla dobra całej Polski, a tylko dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw, to co robisz na stanowisku premiera?! To pokazuje po raz kolejny, opiewane przez PO, te ich standardy! Tę ich fachowość!
 • @Kacper Gizbo 21:05:30
  Oglądałam niemal całość, aż ucięli sygnał na TVN.
  Mariovan przedstawił się jako Ruch WiG.
  Słuchałam też p. Budzyka, który przedstawił się tylko z nazwiska, jako jeden ze 100 :).
  Obaj Panowie mówili konkretnie i widziałam jak zdenerwowali 'prezydium', słowa Mariovana premier zgrzytał między zębami jeszcze przez jakiś czas ;)
 • Wszyscy którzy tam byli jasno zostali zakwalifikowani
  http://www.youtube.com/watch?v=DTKuWu4mjYA
 • @InaMina 21:21:11
  Dzięki za info. Uspokoiłaś mnie :-)
 • a kiedy będzie pełny stenogram z tego spotkania
  ważne, aby należycie ocenić dyskutantów,

  moj krótki komentarz do tej imprezy

  http://interesariusz.nowyekran.pl/post/51583,holdys-oddaj-mi-kase-za-swoje-plyty
 • @AnnaZofia 21:19:25
  Tusk i rząd PO-PSL są zakładnikami zdrady. Jeśli popełni się taki krok(np. współpraca z obcymi wywiadami, to potem jest się ich zakładnikiem.
  Po 89' obce wywiady werbowały współpracowników służb z przed 89', mając dokumentację służb PRL-u.
  Widzimy przecież, że obce mocarstwa jawnie naszym władzom nakazują tok postępowania(słynna wypowiedź Miedwiediewa, ze "nie wyobraża sobie, by..... albo odprawy polskich dyplomatów z udziałem Ławrowa, odprawy szefostwa woskowego z udziałem rosyjskim ).
  Zachowanie Komorowskiego, który jawnie realizuje politykę prorosyjską, a olewa polskie interesy, pokazuje dobitnie z kim mamy do czynienia.
 • @Łażący Łazarz 21:51:00
  Aha :-)
  Czy gdzieś przed debatą redakcja informowała publicznie, że nie reprezentuje NE?
  Pozdrawiam
 • Zamiast "schować babci dowód" zabiorą Tuskowi władzę?
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13016&Itemid=4

  Polecam
 • @WojtekCy. 21:24:21
  Niesiołowski Donosicielem w PRL-u:
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=3
 • @Kacper Gizbo 21:05:30
  A robi to by powiedzieć Płemierowi prosto w oczy, że to co robi to tylko zarządzanie kryzysem NIC WIĘCEJ.
  Ale o tym i innym w notce.
 • @Mariovan 22:38:02
  Mocno mu to zasugerowałeś, słyszałam, jak powtarzał :-)))
 • @Łażący Łazarz 21:51:00
  "Andrzej Budzyk był tam prywatnie, jako bloger."

  Zatem należało po prywatnemu (nie jako redakcja NE) dać po mordach tym draniom. To byłby najlepszy głos w debacie acta zdrady.

  http://www.youtube.com/watch?v=rkIMAff73N0

  "Jesteś (do plemiela) łotr, łajdak i śmierdzące bydle! Starczy czy mam ci jeszcze w oczy plunąć ?" I kopa... prywatnemu nie PO-litykowi.
 • @Marek Kajdas 00:54:50
  Faktycznie chciałoby się zobaczyć na wizji jak ktoś komuś z władzy obija mordę lub wyciąga za frak...
 • @Kindow 02:15:02
  Borowiki zmieniali się co 45 minut ;)
 • @Mariovan 22:38:02
  Wszystko jest OK, nie oglądałem całej transmisji i obawiałem się, że ktoś wyskoczy jako "przedstawiciel" NE. Jednak widzę ,że jesteście bystre chłopaki od dzisiaj mam do was już pełne zaufanie. Pozdrawiam :-)
 • @zwyczajnie normalny 22:29:13
  Dokładnie,nie tylko sprzeciw w sprawie ACTA,również projekt wydłużenia wieku emerytalnego zasługuje na protest,bo tylko głośny i liczny sprzeciw wobec tych projektów(niestety ludzie muszą w tym celu wyjść demonstrować na ulice) zmusi ten rząd(niech będzie) do zauważenia sytuacji że nie ma zgody Polaków na traktowanie ich jak marionetki.Dopóki "rządzący"nie poczują że marionetki nie chcą chodzić na "sznurku",będą ten sznur zaciskać w pętlę.Jest,społeczny nacisk na premiera i dymisja,następnie rozpisanie wyborów -
 • @...
  Słuchając pana Roberta, miałem wrażenie, że to mówię ja, ponieważ moje zdanie na temat ACTA, tej tzw. debaty zorganizowanej przez Tuska i jego rząd, jest jota w jotę takie samo.

  Natomiast mam prośbę, nie dajcie się wykorzystać przez lewactwo, bo oni już teraz przygotowują Polaków do zmiany rządu na lewicowy, a więc albo SLD albo Palikot albo te dwa środowiska razem wzięte, przecież w szeregach PO jest bardzo dużo "byłych" polityków wywodzących się z SLD, oni na pewno w takiej sytuacji powróciliby na łono swojej internacjonalistycznej partii miast i wsi.
 • Donald Tusk może być chory na SCHIZOFRENIĘ
  Cytuje z forum onet , bo szkoda takiej perełki ;-)))


  [Aczkolwiek Palikot już się zbliża..[
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-o-premierze-tusk-zaczal-blaznowac-stal-sie,1,5019480,wiadomosc.html#mark

  „Donald Tusk może być chory na SCHIZOFRENIĘ

  W 2007 roku, jakó ówczesny sympatyk PO, zastanawiałem się, czy w Polsce może pojawić się gorszy premier i rząd od tego, co zaproponował nam Jarosław Kaczyński ze świtą.
  Myślałem, że taką nieudolność trudno będzie komukolwiek przebić. A jednak się myliłem. Po 5 latach premierostwa Donalda Tuska i jego ekipy z przykrością stwierdzam, że popularny Sondażowy Donek pod tym względem prześcignął popularnego Prezesa.
  Im bardziej Donald Tusk i jego rząd popisywał się niekompetencją, tym bardziej odsuwałem się od sympatyzowania z PO, aż w końcu przestałem popierać tą formację, stając się obywatelem apolitycznym.
  Jednocześnie zastanawiałem się nad tym, co się dzieje z Donaldem Tuskiem. Po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, iż nasz obecny premier może cierpieć na schizofrenię.

  Schizofrenia jest to zaburzenie psychotyczne, które charakteryzuje się zniekształceniem odbioru rzeczywistości oraz zaburzeniem w funkcjonowaniu.

  Wśród ogółu objawów, które z łatwością można u Donalda Tuska zaobserwować, należą:

  - urojenia (czyli fałszywy sąd, który trwa pomimo dowodów na jego nieprawdziwość): np. Polska widziana jako zielona wyspa, a mieszkańcom kraju żyje się lepiej niż kiedykolwiek

  - urojenia tożsamości religijnej lub politycznej: np. koalicyjna komitywa dwóch dychotowmicznych pod względem ideowym formacji politycznych, czyli PiS-u i SLD. Swoją drogą dziwne jest to, że Donald Tusk nie podnosi argumentu, iż PO i PiS to w rzeczy samej dwie bratnie partie w AWS-owskim duchu

  - urojenia nadludzkiej mocy/możliwości: np. expose, w którym Donald Tusk przedstawił szereg obietnic, których realizacja przekroczyła możliwości jego skromnej osoby oraz jego ferajny rządowej

  - urojenia prześladowcze: np. ustawiczna nieufoność wobec Schetyny i Komorowskiego, którzy knują jak by tu Donalda Tuska wygryźć z funkcji premiera

  - błędne skojarzenia: ten podpunkt nie wymaga komentarza, gdyż jak Donald Tusk intepretuje rzeczywistość, każdy słyszy

  - aspołeczność: jak powszechnie wiadomo, Donald Tusk nie lubi ludzi, ma awersję do społeczeństwa. Szczególnie wadzą mu emeryci i renciści, których ustawicznie w zaowaluowany sposób pyta – „Pomożecie?” (parafrazując słynne gierkowskie „Pomożecie?”), jak również kibice (nie kibole) z transparentami oraz internauci

  - apatia: prowadzenie polityki „strusia”, czyli chowanie głowy w piasek albo chowanie się w szafie podczas znaczących wydarzeń politycznych, społecznych i gospodarczych; brak reformatorskiego zacięcia

  - znacząca i szeroko zakrojona zmiana zachowania: gwałtowne zmiany zachowań charakteryzujące się szybkim przechodzeniem od stanu euforii do furii (np. konwencje partyjne, spotkanie z rodzinami ofiar katyńskich)

  - bezcelowość

  - bezczynność

  - zaabsorbowanie sobą

  Z powyższego wynika, że objawów schizofrenii jest sporo i właściwie dotyczą dwu głównych sfer psychiki: myślenia (rozum, umysł, intelekt) oraz emocji (uczucia, wrażenia, intuicja). Chory wypowiada niezrozumiałe sądy, które jednak są tajemnym językiem schizofrenii. Istnieje bowiem coś takiego, jak „prawda urojeń”, czyli nie wszystko, co mówi pacjent, jest nic nie warte. W pewnym sensie w chorobie dochodzi o skupienia uwagi właśnie na kwestiach życiowych. Chory pyta swymi urojeniami o prawdę istnienia. Jeśli chodzi o emocje, to przeważnie jest to spłycenie, obojętność, apatia, rzadziej – rozszczepienie, sprzeczne emocje, ambiwalencja. Emocje jakby zanikają, co widać w mowie ciała. Wyraz twarzy maskowaty, ruchy zubożone, mimika posągowa. Chory tłumi złość, żal, gniew, ale tłumiąc wywołuje objawy w innych sferach (rozum, intelekt). Dlatego nie powinno się tłumić negatywnych emocji chorego. Trzeba pozwolić mu się wyżalić, nawet agresywnie.”
 • @WojtekCy. 21:24:21
  Niesiołowski - pierwszy żul III RP.

  Zastanawiam się kiedy ci tzw. politycy przestaną obrażać wyborców.

  Pozdrawiam.

  PS. Jest gdzieś zapis "debaty" ? Może ktoś wrzuci linka...
 • gratuluję..
  gratuluję, wspieram
  i pozdrawiam,
  asq
 • @WojtekCy. 21:24:21
  ignorant Niesiołowski jak widać zjada już własny ogon, skoro uważa, że ACTA jest ochroną praw własności, podczas gdy akurat jest zupełnie odwrotnie, ponieważ to system nie ochrony, lecz okradania nas z praw własności materialnej pod pretekstem tzw. " praw własności intelektualnej" - pewnie chciałby jeszcze bardziej podpiąć się pod ten system - ale, żeby z tego powodu wyzywać innych w taki sposób i oskarżać o ignorancję ?
 • Musztarda po obiedzie
  Po co byla ta debata? najpierw naplul spoleczenstwu w twarz (podpisal ACTA)przy sprzeciwie spolecznym a teraz robi debate z mlodymi zeby sie wybielic i powiedziec przepraszam,z kims takim sie nie dyskutuje.Na tej debacie zyskal tylko Tusk .Trzeba mu bylo powiedziec ,nie chciales z nami rozmawiac jak byl czas na rozmowe?,to my cie teraz olewany.
 • k@cper gizbo i inni :)
  Dzień dobry!
  DO PROCEDUR DOSTĘPU OBYWATELI...
  Do Urzędu Rady Ministrów wprowadzono po raz pierwszy
  możliwość ZZO - zgłoszenia Zwykłych Obywateli...

  WojtekCy testował ujawnienie danych i zgłoszenie...

  Mariovan i ja ujawnienie danych, zgłoszenie
  i resztę możliwości "dotknięcia władzy" :)))

  -"Niesforne Dziecię Gutenberga".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej