Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
163 posty 822 komentarze

EkranTV

Kacper Gizbo - Na filmowo: www.youtube.com/kpgizbo

Ob...ni i aj waj w GazoWni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Demonstrację przed bazyliką świętego Piotra zorganizowała grupa kilkudziesięciu Oburzonych głównie z Hiszpanii. Zebrani wznosili okrzyki wymierzone bezpośrednio w papieża.

 


Policja siłą usunęła demonstrantów. I zaczęła się nagonka na Kościół, Watykan i papieża.

Kilkanaście miesięcy temu żądali od POlicji, aby siłą usunąć modlących się na Krakowskim Przedmieściu.Dzisiaj ci sami krzykacze są  zbulwersowani działaniem policji we Włoszech. Ot, neobolszewicki kalizm.

Cały ruch: "Oburzonych" działa jak kontrolowane wypalanie lasu, by zapobiec rozprzestrzenianiu się pożaru:

Przez "oburzonych" po raz pierwszy od czasów II wojny światowej zamknięta została anglikańskakatedra św. Pawła wLondynie, jak bolszewickie żołdactwo, urządzili sobie pod świątynią "popas”.

We Włoszech brutalne akty nienawiści wobec Kościoła,  przedstawiciele Oburzonych wtargnęłli do jednej z rzymskich parafii i rozbili o ziemię figurę Matki Bożej, wandale zniszczyli także salę katechetyczną i połamali wielki krzyż.

W Polsce pierwszy protest “oburzonych” zorganizowała “kawiorowa młodzież” z Liceum im. Kuronia pod dyrekcją pani Blumsztajn.

Kiedyś myślałem, że to ważny ruch obywatelski walczący z banksterami i korporacjami medialnymi. Teraz widać, że działania są właśnie inspirowane przez “Panów Świata”

KOMENTARZE

 • @autor
  "Kiedyś myślałem, że to ważny ruch obywatelski walczący z banksterami i korporacjami medialnymi."

  Naiwniak, ehh
 • @carcajou
  :-)
 • ja, jak tylko usłyszałem pierwsze litery newsa mówiącego o proteście oburzonych,
  to OD RAZU wiedziałem, o co chodzi ...

  Ty się jeszcze nie nauczyłeś błyskawicznego rozumienia newsów ?

  Ja np. wiem, co michnik chce powiedzieć, zanim on jeszcze sobie uświadomi, że chce cokolwiek powiedzieć ...
 • @ Kacper
  RE: Kilkanaście miesięcy temu żądali od POlicji, aby siłą usunąć modlących się na Krakowskim Przedmieściu.Dzisiaj ci sami krzykacze są zbulwersowani działaniem policji we Włoszech. Ot, neobolszewicki kalizm.

  --- Nie wydaje sie byc sprzecznosci pomiedzy tym, ze w przeszlosci "krzykacze" zadali od policji usuniecia modlacych sie na Krakowskim Przedmiesciu, a obecnie oburzaja sie na to, ze policja usunela antypapieskich nienawistnikow w Rzymie.

  Przeciez "krzykacze" nie zadali od polskiej policji, aby usunela polskich antykoscielnych nienawistnikow, atakujacych osoby modlace sie na Krakowskim Przedmiesciu, tylko popierali tych nienawistnikow, czyz nie tak?

  A dzis popieraja podobnych nienawistnikow w Rzymie.
 • @Marky
  Ja tak głęboko nie sięgam z analizami.
 • @Ultima Thule
  Tak, Michnik to prosty typ dla ludzi myślących. Tylko jego wyznawcom wydaje się szczytem wysublimowanego intelektu.
  Nie chcę pisać o Michniku więcej, szkoda mojego czasu.
 • To są
  ODMÓŻDŻENI !
 • Odurzeni
  Ci odurzeni "oburzeni" to zwyczajna antycywilizacja. Nienawidzą Kościoła, prawdy, wolnego rynku i wszelkich tradycji. Boję się tylko, ze to może być taki Ruch Palikota w wersji światowej...
 • a może
  coś co zaczęło się jako autentyczny zryw zostało przekierowane na wentyl bezpieczeństwa?
 • @Leszek K.
  Podzielam twą opinię!
 • @uosiu
  To są przeważnie młodzi ludzie. 11.11.11 widziałem ich po przeciwnej stronie z tablicami 1984 Orwell i "Nowy Wspaniały Świat" Aldous Huxley protestowali przeciw takim wizjom świata nie wiedząc, że są produktem tych koszmarnych ideologii.
  http://www.youtube.com/watch?v=5Tz64SzfQtI
 • @Kacper Gizbo
  w ogóle widzę taką dziwną prawidłowość w Polsce: jest tendencja do małpowania na lewicy ruchów zagranicznych z tą drobną różnicą, że zamiast na tory antyglobalistyczne ci ludzie mają tendencję do pakowania się w koleiny antynarodowe i antyreligijne. Zachodni anarchiści atakują szczyty G8 a u nas demonstracje ... antyglobalistycznej ... prawicy. 8-[
 • Zydowski Parlament Europrjski się tym zajmnie.......
  Nasza prasa "TUBA"tę nowość jakoś przemilczała, ale wcześniej czy później o tym usłyszymy: od tego miesiąca budynek Parlamentu Europejskiego (PE) w Brukseli mieści dwa parlamenty – zwykły PE i Żydowski Parlament Europejski (ŻPE)*. Uroczysta inauguracja miała miejsce półtora tygodnia temu. Wzięli w niej udział, oprócz deputowanych z 47 krajów Europy (w tym z Polski), przewodniczący największych organizacji żydowskich ze Stanów Zjednoczonych oraz m.in. szef komisji spraw zagranicznych PE Elmar Brok z Niemiec, który wyraził nadzieję na owocną współpracę ŻPE z PE.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej